Лілія Ребрик засвітила округлий живіт під час занять гімнастикою: “Через вагітність треба триматися у формі”

Відома українська телеведуча Лілія Ребрик сколихнула мережу відеороликом зі спортивної зали, де вона показала свої вміння в гімнастиці. Усі деталі в статті.

Знаменита українська телеведуча Лілія Ребрик — щаслива мама двох дочок. У шлюбі з хореографом Андрієм Диким вона дізналася, що таке щастя материнства, а також по особливому розцвіла та розкрилася.

Не дивлячись на те, що з моменту початку стосунків зірок, аудиторія досі з захопленням спостерігає за їхньою взаємодією. Лілія обожнює показувати, як вони з Андрієм танцюють вдома, як доглядають за садом у заміському будинку, або ж як разом тренуються.

Лілія Ребрик підігріла чутки про третю вагітність

У зв’язку з тим, що Лілія Ребрик залишилася без роботи на телебаченні, в неї з’явилося достатньо вільного часу, щоб присвятити його своєму здоров’ю.

Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик, який був відзнятий у спортивній залі.

Під час зйомки зірка похизувалася своїми вміннями у гімнастиці, і показала невеличкий трюк з гімнастичним шаром, який буде по силах далеко не кожній жінці. Під час його виконання акторка була одягнута у зручний костюм, який підкреслив її фігуру. Завдяки цьому шанувальники мали можливість помітити деякі зміни у вигляді знаменитості.

Так, у коментарях під публікацією з’явилися коментарі про імовірну вагітність Лілії Ребрик. Однак акторка їх повністю проігнорувала, адже звикла до того, що фанати мріють почути від неї про ще одне поповнення або народження сина.

Варто відмітити, що сильні та яскраві почуття між зірковим подружжям також впливають на думку аудиторії щодо готовності знаменитості народити Андрію Дикому третю дитину. Однак акторка поки що ніяк не коментує дану можливість.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.